Marta
i
Damian

Poznaj Martę
Marta
Rozmus
Poznaj Damiana
Damian
Maj

Zapraszamy na ślub!

Dnia 12 września 2018 roku
Marta Rozmus & Damian Maj
Narcyzów 77, Jimanowice

 

Wezmę udział!

NaszaHistoria

Kraków 2013
27 Lipiec 2013

Nasze pierwsze spotkanie

Dzień, który zmienił wszystko

Po raz pierwszy spotkaliśmy się na przyjęciu zaręczynowym naszych wspólnych znajomych - Lidii i Karola. Od samego początku wpadliśmy sobie w oko, a że oboje kochamy góry, to przegadaliśmy cały wieczór podczas gdy reszta naszych znajomych świetnie się bawiła. Po kilku spotkaniach, długich rozmowach i paru wyjazdach w góry oboje wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni.

Babiogórski Park Narodowy
1 sierpień 2013

Nasza pierwsza randka

Było pięknie

Na naszą pierwszą randkę pojechaliśmy....motocyklem w góry. Zaskoczeni? Pewnie nie 🙂 Spakowaliśmy tylko to, co niezbędne i spacerowaliśmy godzinami po górach, rozmawiając i śmiejąc się do łez. Mieliśmy to szczęście, że nie spotkaliśmy zbyt wielu osób więc byliśmy tylko my i natura.

Tatry 2017
12 marzec 2017

Jak się oświadczył

Nietypowe zaręczyny

Damian zaplanował spontaniczny wypad w góry i to właśnie tam po całym dniu intensywnej wspinaczki, zaciągnął mnie na sam szczyt góry i zapytał czy za niego wyjdę. Nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszego miejsca i wspanialszego narzeczonego!

Poznań 2017
04 czerwiec 2017

My teraz

Czekamy na najlepsze!

Kochani! Nie możemy się już doczekać naszego najpiękniejszego dnia w życiu i dlatego postanowiliśmy założyć tę stronę. Chcemy dzielić się z Wami naszym szczęściem i przekazywać Wam niezbędne informacje dotyczące przygotowań do ślubu oraz wesela. Kochamy Was - Marta i Damian <3

Ślub odbędzie się za....

Lista prezentów

Kochani! Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór prezentu ślubnego nie jest prosty. Dlatego postanowiliśmy zamieścić na stronie listę rzeczy, których nam wciąż brakuje i na które póki co nie możemy sobie pozwolić. Mamy nadzieję, że w ten sposób pomożemy Wam uniknąć niepotrzebnego stresu i wybrać prezent idealny. Całujemy!

Bardzo nam pomagają

Wspierają nas na każdym etapie i pomagają w przygotowaniach. Dzięki wielkie kochani!

Tomek

Świadek

Tomek

Tomek

Świadek

Ania

Świadek

Ania

Ania

Świadek

Radek

Przyjaciel Damiana

Radek

Radek

Przyjaciel Damiana

Kaśka

Przyjaciółka Marty

Kaśka

Kaśka

Przyjaciółka Marty

Lokalizacje i dojazd

Kościół


Narcyzów 77, 82-54 Jimanowice

Restauracja "Magiczna"


Skowronków 4, 56-456 Manowice

Hotel "Circus"


Konwalii 7, 56-456 Manowice

Otwórz mapę

Notatki w biegu do ołtarza

Poszukiwania sukni ślubnej Marta Rozmus

Poszukiwanie sukni ślubnej może wydawać się skomplikowane i czasochłonne. I zwykle takie właśnie jest. Chyba, że wie się na co zwracać uwagę...

Otwórz
Krawat czy muszka? Damian Maj

Sprawa wydaje się prosta, ale biorąc pod uwagę ile czynników wpływa na słuszność podjętej decyzji, okazuje się że dobór odpowiedniej ozdoby to nie lada wyczyn.

Otwórz
Ogród, plaża, czy restauracja? Marta Rozmus

W ogrodzie będzie pięknie... ale co jak spadnie deszcz. Więc restauracja, tak! Ale prawie wszyscy robią wesele w restauracji. No dobra - plaża! Tylko, że...

Otwórz

Zostań naszym gościem

Cupiditate neque libero porro nulla.