Marta i Damian

12.09.2018

Marta Rozmus

Panna Młoda

Z wykształcenia jestem lekarzem weterynarii i właśnie tym zajmuję się na co dzień. Praca ze zwierzętami daje mi ogromną satysfakcję, ponieważ uwielbiam pomagać. W wolnych chwilach poświęcam czas wspinaczce górskiej, która jest moją pasją od wielu lat. Lubię wyzwania i odkrywanie nowych miejsc.

Damian Maj

Pan Młody

Jestem architektem i zajmuję się projektowaniem budynków. Jest to zarówno mój zawód jak i pasja, która pochłania mnie bez reszty. Uwielbiam spędzać wolny czas jeżdżąc na motocyklu i chodząc lub wspinając się z Martą po górach.

NaszaHistoria

Kraków 2013
27 Lipiec 2013

Nasze pierwsze spotkanie

Dzień, który zmienił wszystko

Po raz pierwszy spotkaliśmy się na przyjęciu zaręczynowym naszych wspólnych znajomych - Lidii i Karola. Od samego początku wpadliśmy sobie w oko, a że oboje kochamy góry, to przegadaliśmy cały wieczór podczas gdy reszta naszych znajomych świetnie się bawiła. Po kilku spotkaniach, długich rozmowach i paru wyjazdach w góry oboje wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni.

Babiogórski Park Narodowy
1 sierpień 2013

Nasza pierwsza randka

Było pięknie

Na naszą pierwszą randkę pojechaliśmy....motocyklem w góry. Zaskoczeni? Pewnie nie 🙂 Spakowaliśmy tylko to, co niezbędne i spacerowaliśmy godzinami po górach, rozmawiając i śmiejąc się do łez. Mieliśmy to szczęście, że nie spotkaliśmy zbyt wielu osób więc byliśmy tylko my i natura.

Tatry 2017
12 marzec 2017

Jak się oświadczył

Nietypowe zaręczyny

Damian zaplanował spontaniczny wypad w góry i to właśnie tam po całym dniu intensywnej wspinaczki, zaciągnął mnie na sam szczyt góry i zapytał czy za niego wyjdę. Nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszego miejsca i wspanialszego narzeczonego!

Poznań 2017
04 czerwiec 2017

My teraz

Czekamy na najlepsze!

Kochani! Nie możemy się już doczekać naszego najpiękniejszego dnia w życiu i dlatego postanowiliśmy założyć tę stronę. Chcemy dzielić się z Wami naszym szczęściem i przekazywać Wam niezbędne informacje dotyczące przygotowań do ślubu oraz wesela. Kochamy Was - Marta i Damian <3

Lista prezentów

Kochani! Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór prezentu ślubnego nie jest prosty. Dlatego postanowiliśmy zamieścić na stronie listę rzeczy, których nam wciąż brakuje i na które póki co nie możemy sobie pozwolić. Mamy nadzieję, że w ten sposób pomożemy Wam uniknąć niepotrzebnego stresu i wybrać prezent idealny. Całujemy!

Ślub odbędzie się za....

Potwierdźcie swoją obecność na ślubie

Już teraz możecie potwierdzić swoją obecność na ślubie oraz weselu. Bardzo nam zależy na tym, żebyście byli z nami w tym najpiękniejszym i najważniejszym dniu naszego życia. Kochamy Was - Marta i Damian

Potwierdzam przybycie

Najlepsi przyjaciele

Bardzo dziękujemy naszym najlepszym przyjaciołom za pomoc, wsparcie i ciągłe doładowywanie nas pozytywną energią. To właśnie ta niezwykła czwórka zadba o Was na weselu. Maja, Ola, Kamil, Miki - jesteście cudowni!

Lokalizacje i dojazd

Kościół


Narcyzów 77, 82-54 Jimanowice

Restauracja "Magiczna"


Skowronków 4, 56-456 Manowice

Hotel "Circus"


Konwalii 7, 56-456 Manowice

Otwórz mapę

Notatki w biegu do ołtarza

Poszukiwania sukni ślubnej Marta Rozmus

Poszukiwanie sukni ślubnej może wydawać się skomplikowane i czasochłonne. I zwykle takie właśnie jest. Chyba, że wie się na co zwracać uwagę...

Otwórz
Krawat czy muszka? Damian Maj

Sprawa wydaje się prosta, ale biorąc pod uwagę ile czynników wpływa na słuszność podjętej decyzji, okazuje się że dobór odpowiedniej ozdoby to nie lada wyczyn.

Otwórz
Ogród, plaża, czy restauracja? Marta Rozmus

W ogrodzie będzie pięknie... ale co jak spadnie deszcz. Więc restauracja, tak! Ale prawie wszyscy robią wesele w restauracji. No dobra - plaża! Tylko, że...

Otwórz

Zostań naszym gościem

Cupiditate neque libero porro nulla.